Meringer Kalisz opinie

Meringer Sp. z o.o.

Jednorazowe narzędzia ginekologiczne – wygoda i bezpieczeństwo

W badaniach i zabiegach ginekologicznych ważne jest zachowanie higieny dla pełnego bezpieczeństwa pacjentek. Sterylność narzędzi jest podstawą, jednak obecnie coraz więcej lekarzy ginekologów zamiast czasochłonnej sterylizacji decyduje się na wybór narzędzi jednorazowych, które pod względem sterylności odpowiadają tym poddanym zabiegom sterylizacyjnym, a przy tym pozwalają na oszczędność czasu. W sklepie internetowym Meringer mogą Państwo zamówić nowoczesne narzędzia jednorazowe przeznaczone do użycia w gabinetach ginekologicznych. Dzięki szerokiemu asortymentowi, a także atrakcyjnym cenom są one bardzo dobrą alternatywą dla narzędzi metalowych, co powoduje, że wybierane są chętnie i mają wielu zadowolonych użytkowników.

Meringer Kalisz oferta

Narzędzia jednorazowe są sprzedawane w szerokiej gamie typów, wobec tego można dopasować je indywidualnie do rodzaju prowadzonego zabiegu ginekologicznego. Są one wykonane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych – materiałów zaliczanych do medycznych, które wyróżniają się podwyższoną gęstością i twardością, wobec tego zapewnia całkowite bezpieczeństwo eksploatacji podczas zabiegów i badań. Za sprawą odpowiedniego kształtu w rękojeściach narzędzia nie ślizgają się w dłoni. W asortymencie firmy Meringer Kalisz dostępne są między innymi narzędzia jednorazowe takie jak: kulociągi, kleszczyki, w różnych wersjach, kaniule o znieczuleń, pęsety, rozszerzacze, sondy, nożyczki. Również oferowane są jednorazowe końcówki przeznaczone do zabiegów kauteryzacji drobnych naczyń. Dzięki temu, że jedno narzędzie odpowiada jednej pacjentce, w gabinecie ginekologicznym można zachować optymalną higienę i sterylność. W parze idzie także oszczędność czasu, ponieważ nie ma konieczności czekania na wykonanie sterylizacji narzędzi. Zużyte narzędzia muszą być wyrzucone do przeznaczonych na nie pojemników na odpady po wykorzystaniu, wobec tego są bardzo dobrą alternatywą dla standardowych narzędzi metalowych.

Opinie o firmie Meringer

W firmie Meringer na lekarzy ginekologów czeka szeroka gama artykułów jednorazowych pozwalających na prowadzenie wszelkiego rodzaju zabiegów ginekologicznych. Koszty zakupu narzędzi jednorazowych nie są wyższe od narzędzi metalowych, do których dodatkowo trzeba także doliczyć wydatki przeznaczone na zakupienie i eksploatację artykułów do sterylizacji. W związku z tym obecnie w tak wielu gabinetach ginekologicznych wykorzystuje się jednorazowe narzędzia, a także innego typu jednorazowe akcesoria przeznaczone do prowadzenia badań, na przykład wzierniki ginekologiczne. Dzięki tak szerokiej gamie można dopasować je indywidualnie do swoich potrzeb, by w ten sposób prowadzenie gabinetu ginekologicznego mogło być jeszcze wygodniejsze dla lekarza, a przy tym bezpieczniejsze dla jego pacjentek. W firmie Meringer opinie dotyczące jednorazowych artykułów wskazują, że to bardzo dobry wybór. Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą artykułów w sklepie internetowym Meringer i zapraszamy do złożenia zamówienia przez sklep internetowy – wysyłki realizowane są 24h!