Święta poza domem

Podczas gdy niektórzy nie wyobrażają sobie spędzania świąt poza domem czy z dala od rodziny, inni marzą o tym, by na Boże Narodzenie wyjechać i w spokoju wypocząć bez świątecznego zamieszania. Idealnym miejscem na zimowe święta są góry, które mają swój wyjątkowy, pełen magii klimat.

hotel skalny szczyrk sala kominkowaJeżeli poszukujesz miejsca na spędzenie świąt Bożego Narodzenia, zapraszamy do Szczyrku. To niewielkie miasto w Beskidzie Śląskim, które bez względu na pogodę cieszy się zainteresowaniem turystów z całej Polski i nie tylko. Święta w górskim klimacie to gwarancja niezapomnianej atmosfery, kameralności, spokoju, a także możliwość poznawania regionalnych tradycji związanych z tymi wyjątkowymi świętami.

Można wybrać się na kulig, obejrzeć świąteczne, góralskie szopki, napić się grzanego wina przy kominku i cieszyć bliskością rodziny lub przyjaciół. Boże Narodzenie w górach można też spędzić w dużej mierze aktywnie, nie trzeba całymi dniami siedzieć przy suto zastawionych stołach. Szczyrk to przecież wyjątkowe miejsce, pełne pięknych tras spacerowych oraz przeznaczonych dla narciarzy. W takim miejscu święta będą nie tylko okazją do refleksji, ale też do aktywnego wypoczynku na łonie pięknej przyrody.

Wyjeżdżając na święta w góry unikniesz gorączki przedświątecznych przygotowań, gonitwy po sklepach i zatracania w tym pędzie tego, co w Bożym Narodzeniu jest naprawdę istotne. Natomiast w górach odkryjesz spokój, ciszę, będziesz mógł na chwilę zatrzymać się i po prostu cieszyć świąteczną atmosferą. Większość hoteli i pensjonatów w Szczyrku ma specjalną bożonarodzeniową ofertę, obejmującą wigilijne potrawy, wspólne kolędowanie czy kultywowanie innych świątecznych tradycji.

Wszystko z humorem, na luzie i w doskonałej atmosferze. Jeśli chcesz spędzić święta inne niż wszystkie i poznać prawdziwą magię Bożego Narodzenia, wybierz się do Szczyrku. Po szczegóły zapraszamy na stronę: www.hotelskalnyszczyrk.pl

Logo21