Business taxi – doskonała oferta dla firm

buiness taxi czarne BMW

Nie każda firma może pozwolić sobie na utrzymanie etatu dla własnego kierowcy, każda jednak musi dbać o swój wizerunek. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest korzystanie z usług taxi dla biznesu.

Business taxi to oferta dla firm, które chcą mieć zagwarantowany transport dla swoich pracowników, kontrahentów czy partnerów biznesowych. Nieważne, czy trzeba kogoś odebrać z lotniska, zawieść na dworzec czy na ważne spotkanie w drugiej części miasta – z business taxi można mieć pewność terminowości oraz komfortu podczas podróży. Firma świadcząca usługi oferuje świetnej klasy samochody z napędem na cztery koła, które sprawdzą się w każdych warunkach na drodze. Nawet, gdy pogoda nie sprzyja, można mieć pewność bezpiecznego i punktualnego dotarcia na miejsce. W samochodach znajduje się dostęp do bezprzewodowego internetu, dzięki czemu można nawet w ostatniej chwili przejrzeć ważne informacje czy odpisać na służbowego maila. Takie rozwiązanie sprawi, ze na czas transportu nie trzeba będzie rezygnować ze służbowych zadań.

buiness taxi czarne BMWBusiness taxi świetnie się sprawdzi podczas codziennej pracy firmy, ale też w sytuacjach wyjątkowych, gdy trzeba odebrać z lotniska zagranicznych gości lub zawieźć kadrę zarządzającą na ważne szkolenie.

Kierowcy business taxi są nie tylko doświadczeni za kierownicą, ale też doskonale znają język angielski lub niemiecki. Porozumiewanie się z cudzoziemcami nie będzie dla nich żadnym problemem.

Oferta business taxi jest idealnie szyta na miarę potrzeb konkretnego klienta. Wystarczy dokładnie omówić szczegóły, zapotrzebowanie na transport oraz konkretne terminy, a wszystkie usługi będą odbywały się zgodnie z wcześniej zaplanowanym harmonogramem.

Aby ułatwić klientom biznesowym rozliczanie, możliwe są płatności w systemie miesięcznym, obliczone na podstawie wszystkich zrealizowanych w tym czasie usług. Business taxi to coś dużo więcej niż zwykłe taksówki, dzięki czemu prowadzenie biznesu nie będzie wiązało się z żadnymi problemami z transportem i komunikacją.